بررسی جت پرینتر TIJ نسبت به جت پرینتر CIJ

بررسی جت پرینتر TIJ نسبت به جت پرینتر CIJ

1.    دراین سری از دستگاه ها ی tijعلاوه برقیمت اولیه مناسب، هزینه های جاری شامل جوهر و حلال، نگهداری و تعمیرات در یک بازه زمانی مشخص کمتر از جت پرینتر های CIJ می باشد.
2.    حذف سیستم های هیدرولیک و عدم گردش دائمی جوهر و  جایگزینی آنها تنها با یک کارتریج.
3.    کیفیت چاپ بسیار بالا و امکان استفاده دو نوع چاپ ریزنگار و درشت نگار به صورت همزمان.
4.    عدم ریزش جوهر در زیر هد، سالن تولید و نوار نقاله ها (مناسب برای محیط های دارویی، آرایشی بهداشتی، سلولزی و مواد غذایی)
کاربردهای تخصصی جت پرینتر در داروسازی : فرایند کنترل اصالت، فرایند رهگیری و ردیابی، شناسه ردیابی و رهگیری، شناسه اصالت، شناسه رهگیری (بارکد دوبعدی)، نظام ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت کالاهای سلامت محور، پرینت بارکد و شناسه ها بر روی جعبه، جایگزین چاپ لیبل طرح اصالت دارو، اجرای طرح اصالت دارو، تجهیزات بارکد اصالت دارو، چاپ بارکد اصالت روی خط تولید و دستگاه کارتنینگ به صورت online، چاپ بارکد اصالت دارو روی دستگاه کارتکش به صورت offline
این جت پرینتر ها قابلیت چاپ انواع بارکد از جمله بارکد های دوبعدی QR-Code و همچنین بارکد دوبعدی Data Matrix ورژن ECC200 (با استاندارد ISO/IEN 16022) را دارند. همچنین امکان چاپ بارکد دوبعدی مطابق استاندارد GS1 توسط این دستگاه وجود دارد.
در تکنولوژی چاپ در قسمت مربوط به قدرت پرتاب جوهر ، جت پرینتر cij ،حدود 20 تا 30 میلی متر می باشد اما جت پرینتر tij ، تا 5 میلی متری می باشد. سرعت چاپ در جت پرینتر های cij ،تا 120 متر بر دقیقه می باشد اما جت پرینترهای tij تا 70 متر بر دقیقه می باشد .
زمان خشک شدن جوهر در جت پرینتر DIJ در کمتر از یک ثانیه می باشد اما در جت پرینترهای TIJ هنگام استفاده از کارتریج سریع خشک ، جوهر در کمتر از 2 ثانیه خشک می شود 
 

Oct. 4, 2017, 9:04 a.m.