جت پرینتر پرتابل

جت پرینتر پرتابل

امروزه با مشاهده ی پیشرفت های فراوان در زمینه صنعت و صنایع مختلف ، دیگر کمتر از روش های قدیمی و دستی برای چاپ استفاده می گردد و در حال حاضر بهره گرفتن از سیستم های چاپ غیرتماسی و جت پرینترها مهم شده و توجه زیادی به این سیستم ها در این صنایع می شود و می توان گفت که جت پرینتر از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد
جت پرینترهای صنعتی برخلاف نام های عجیبی که دارند اما کارکرده آنها بسیار ساده است به طوری که هر کسی با دانش کم خود می تاند از آن استفاده نماید. مهمترین کار این دستگاه چاپ تاریخ و بارکدزدن بر روی کاغذ و انواع مقوا، شیشه و برخی موارد دیگر می باشد .دلیل اصلی تفاوت این نوع با نوع های دیگر در میزان استفاده از جوهر می باشد چون دستگاه جت پرینتر قادر است از میزان مصرف بیش از اندازه جوهر جلوگیری کند و این دستگاه در حقیقت به نوعی هوشمند می باشد در زمینه ی انتخاب مقدار جوهری که برای تاریخ یا بارکد زدن نیاز دارد .
جت پرینتر صنعتی در انتخاب رنگ نیز آزاد است و معمولا از تمامی رنگ ها از جمله مشکلی، سفید، آبی، قرمز، زرد و… می تواند استفاده کند. همچنین قابلیت نصب بسیار راحت بر روی هرگونه خط تولید را نیز دارند که این امر در کمترین زمان ممکن اتفاق می افتد. این جت پرینتر ها به راحتی قابل حمل می باشند .
مزیت استفاده از جت پرینتر صنعتی این است که نیازی به شستشوی مکرر هد نیست و فایده این موضوع این است که در هزینه های نگهداری جت پرینتر بسیار صرفه جویی می شود.
از جت پرینتر صنعتی می شود در محیط های غبارآلود و مرطوب به دلیل استفاده نکردن از فن و مکش جوهر استفاده کرد.کار با جت پرینتر ها بسیار اسان است و انها اصلا پیچیده نبوده و شما با یک مطالعه کوچک می توانید با کارکرد جت پرینتر آشنا شوید .
جت پرینترها قادر به چاپ یک تا چهار سطر با کیفیت چاپ بالا می باشند که باید توجه شود این کار با هزینه مناسب انجام می گیرد ، بنابراین خیالتان راحت باشد که در این زمینه با جت پرینتر مشکلی ندارید .
در مورد کیفیت چاپ دیگر نگرانی وجود ندارد زیرا از نظر کیفیت چاپ ، جت پرینتر ها دستگاه های مطمئنی هستند . اگر کیفیت چاپ در جت پرینتر بالا باشد به راحتی می توان از جت پرینتر برای چاپ بر روی سطوح مختلف استفاده کرد . اگر جت پرینتر شما قطعات مکانیکی نداشته باشد بنابراین قطعا به سرویس و بازدیدهای مکرر نیز نیازمند نبوده و شخص از این مورد خیالش راحت و آسوده می باشد .
استفاده از جت پرینتر ها بسیار ساده و روان می باشد و لازم نیست که شما حتما در این زمینه متخصص باشید و یا مثلا برای مدت زمان طولانی با دستگاه جت پرینتر کار کرده باشید . با یک بار استفاده از جت پرینتر صنعتی به مزیت های بی شمار آن پی می برید .
جنس برخی جت پرینترصنعتی از استیل ضد زنگ کاملا صنعتی با آی پی بالا است، همچنین مجهز به کیبورد صنعتی به منظور تنظیم پارامترهای چاپ با عمر بالا مناسب برای کشیدن خطوط خشن، غبارآلود و مرطوب است.
جت پرینتر پرتابل استفاده زیادی دارد و بدون هیچ گونه نیاز به نوار نقاله یا حرکت محصول شما می توانید از این دستگاه استفاده کرده و انواع متن یا اطلاعات را چاپ نمایید و کار با دستگاه جت پرینتر همان طور که قبلا اشاره شده است بسیار راحت می باشد و شما با یک آموزش سریع قادر خواهید بود تا از جت پرینتر صنعتی و جت پرینتر پرتابل استفاده کنید.
به دلیل اینکه هد جت پرینتر و پایه های نگهدارنده هد جت پرینتر به درستی طراحی شده اند در جت پرینترها با عدم نازل گرفتگی و ریزش جوهر مواجه هستیم .
جت پرینتر صنعتی از نرم افزارهای بسیار پیشرفته برای برآوردن تمامی خواسته های کاربر استفاده می کند . در این گونه جت پرینترها از کیبورد استفاده نمی شود و تمامی اطلاعات از طریق فلش به چاپگر در کمترین زمان ممکن منتقل می شود.
جت پرینتر پرتابل با تکنولوژی های به روز و عالی همراه می باشد و از لحاظ وزنی نیز سبک است و در هر حال امكان چاپ کردن انواع تاریخ ها و لوگو ها و متن ها را به شما داده ، و به کمک جت پرینتر پرتابل می توانید بر روی سطوح مختلفی با جنس های متفاوت کار چاپ را انجام دهید .
همچنین می توان گفت که جت پرینتر صنعتی می تواند جايگزين مناسبی باشد برای ليبل و مارك دستی .
جت پرینتر به سرعت و بدون اتلاف زمان زمانی که برق قطع و وصل شود، راه اندازی می شود و حتی جوهر آن نیز ریزش پیدا نمی کند بنابراین کار با جت پرینتر ها بسیار اسان می باشد .جت پرینتر صنعتی مجهز به دو نوع سیستم پرچ هوشمند اتومات جهت جلوگیری از خشک شدن جوهر در هر شرایط دمایی است.
کار با جت پرینترها به دلیل طراحی منحصربفرد آن بسیار آسان است و اگر بخواهیم از خطی به خط دیگر آن را انتقال دهید به سهولت می توان آن را انتقال داد.
جت پرینترها با اینکه یک دستگاه هستند ولی با دو کارایی عمل می کنند، یعنی هم توانایی چاپ تاریخ و ساعت را دارند و هم شمارش محصولات. در شرایط نامساعد نیز می توان از جت پرینترها استفاده کرد.
در زمان استفاده از جت پرینتر با مشکلی مواجه نخواهید شد و به راحتی می توانید از جت پرینترها استفاده کنید .جت پرینتر ها انواع متفاوتی دارند .
هد جت پرینترها دارای سرعت بسیار بالا است و میتوان به کمک جت پرینتر بر روی سطوح خشن نوشت ، پس دیگر نگران نوشتن بر روی سطوح خشن نباشید زیرا با کمک جت پرینترها می توان این کار را به راحتی انجام داد . شما هر محصولی را با هر جنسی می توانید به کمک جت پرینتر صنعتی کد گذاری نمایید .
 

Feb. 17, 2018, 8:09 a.m.